Zjistit dostupnost

Apartmány Divoký Anděl

Apartmány Divoký Anděl se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku u obce Dolní Moravice v rekreačním areálu „Avalanche“ ve výšce 610 m.n.m. Objekt je nedaleko od silnice č. 445 vedoucí z Rýmařova do Karlovy Studánky, čímž zaručuje výbornou dostupnost během celého roku. K dispozici máme tři typy ubytování. Přímo před areálem se nachází zastávka skibusu, kterým se pohodlně a rychle dostanete do nedalekých lyžařských areálů Karlov a Praděd.

Svojí polohou je ubytování vhodné jak k pasivnímu, tak především aktivnímu odpočinku během celého roku. V rámci areálu lze využít mnoho relaxačních i sportovních aktivit jako např. bowling, masáže, bazén, potěší také návštěva solné jeskyně či vinného sklípku. Stravování zde nabízí hned dvě restaurace přímo v místě ubytování (více informací o možnostech stravování viz „Ubytování“).

Milovníci aktivní dovolené mohou v zimním období využít  lyžařskou sjezdovku, které jsou v těsné blízkosti objektu ( Čerťák vybaveny čtyřsedačkovou lanovkou) anebo třeba v Karlově (4 km) nebo MAlé Morávce (3 km),kde je velké množství sedačokových lanovek a vleků či množství běžeckých tras v okolí. V letních měsících lze aktivně využít nespočet turistických a cyklistických tras či koupaliště a další sportoviště v blízkém okolí (více viz „Aktivity“). Na své si zde přijdou také zájemci o kulturní a přírodní památky. Mezi ty, které byste si určitě neměli nechat ujít patří např. hrad Rabštejn nebo Rešovské vodopády, které se řadí mezi jedny z nejhezčích vodopádů v České republice.

Novinky

Wifi a parkování v ceně ubytování

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokryt signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!

27.6.2019

Zobrazit celý článek

Nové webové stránky

Máme nové webové stránky, snad se Vám budou líbit.

30.5.2019

Zobrazit celý článek

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..